Vijesti Sport Tekstilac bolji od Proletera

Tekstilac bolji od Proletera

0

Pobjednom nad Proleterom fudbaleri Tekstilca su stigli do šestog ovosezonskog prvenstvenog trijumfa i tako nastavili savršen niz na domaćem terenu.

“Krojači” su poveli već na početku susreta, u 7. minutu, kada je sopstvenu mrežu zatresao Radešić, da bi krajem prvog dijela prednost domaćih udvostručio Vitinjo. Nakon desetak minuta igre u nastavku Stiven je svojim petim prvenstvenim pogotkom riješio sve dileme oko pobjednika.

Teslićani počasni pogodak postižu u 67. minutu kada je mrežu Blagojevića pogodio Đukarić.

U narednom kolu ekipa Dejana Pijetlovića gostuje u Šipovu, kod ekipe Gorica.

Druga liga zapad, 13. kolo: FK Tekstilac – FK Proleter 3:1 (2:0). Gradski stadion Derventa. Sudija Boja Tomić iz Gradiške.

FK Tekstilac: Blagojević, Marić, Ivinjo, Tadić (od 70. Mitrović), Trivan (od 88. Aleksić), Dragonjić (od 70. Slijepčević), Simić, Sedlar, Ignjić, Stiven, Vitinjo. Trener Dejan Pijetlović.