Vijesti Sport Vojska najbolje igra

Vojska najbolje igra

0

Radničke sportske igre održane su u Sportskoj dvorani Derventa, u organizaciji ove ustanove, na kojima je učestvovalo 16 ekipa u četiri discipline.

U povlačenju konopca najuspješnija je bila ekipa Garnizona, mada je ekipa “Digital electronica” bila dostojan rival u finalu, kako po snazi tako i po kilaži.

Najbolja ekipa u basketu je takođe Garnizon Derventa, koji je u finalu savladao prošlogodišnjeg pobjednika, ekipu Unisa.

U odbojkaškoj konkurenciji u polufinalu su se našle četiri ekipe i u oba susreta u svakom setu je razlika bila po nekoliko poena, a u finalu su snage odmjerili Unis i Garnizon. Nakon odličnog meča i pregršt lijepih poena, prvo mjesto osvaja ekipa Unisa.

U najzanimljivijoj disciplini, naravno fudbal, Unis je u polufinalu tek poslije penala savladao Isotec, a CNC je tek u finišu utakmice sa nekoliko datih golova uspio savladati Digital electronic. Zadnja na programu je bila finalna utakmica fudbala, gdje su se sastali Unis i CNC. Poluvrijeme je završeno rezultatom 1:1, da bi u drugom poluvremenu sa dva gola Kvržić donio pobjedu svojoj ekipi, koja je i najviše pokazala na turniru u fudbalu.

Diplomu za Fair play je osvojila ekipa Amike.