Vijesti Sport Zvorničani bliži Prvoj ligi

Zvorničani bliži Prvoj ligi

0

Nakon prvog meča doigravanja za Prvu futsal ligu Zvorničani su bliže plasmanu u elitu.

Zvorničani su poveli preko Blagojevića nakon 2 minuta igre, ali već 4 minuta kasnije Derventa je golovima Brkovića i Radoje preokrenula rezultat. U 12. minutu igre Marković je postigao pogodak za Jang bojse, a Pivaš za Derventu, tako da je prednosti i dalje ostala na strani gostiju. Još zanimljivija situacija je viđena u posljednjem minutu prvog dijela kada je domaći igrač Ćulum uspio da pogodi i svoju i mrežu golmana Dervente Blagojevića, te tako postavio konačan rezultat prvog dijela 3:4.

U nastavku utakmice domaći preko Ćuluma, Andrića i Radića stižu do osjetne, ali ne i nenadoknadive prednosti pred revanš susret koji će se odigrati u Derventi narednog vikenda.

Finalna utakmica baraža za Prvu ligu RS: KMF Young Boys – KMF Derventa 7:4 (3:4). Gradska dvorana Zvornik.

KMF Derventa: Ognjen Blagojević (G), Vitomir Pivaš (C), Dalibor Kulaga, Nikola Šarčević, Marko Radoja, Slaviša Simić, Veseljko Delić, Daniel Mišić i Milan Brković.